Boyler Bakımı

Boyler Nedir?

Bir ısı kaynağı tarafından daha önce ısıtılmış suyun depolanarak uzun süre muhafaza edildiği depolama ve sıcak su hazırlama elemanlarıdır. Kullanıma hazır bir şekilde bekletilen su tekrar ısıtmaya gerek duyulmadığı için bulunduğu sistemlerde ekonomik çözümler olarak karşımıza çıkar. İçerisinde bulunan anot çubuğu ile korozyonu ve sudan gelen yabancı maddeleri sistemden uzak tutar. Tek serpantinli, çift serpantinli, elektrikli gibi birçok alanda kullanılan türleri vardır. En yaygın kullanım alanları toplu konutlar, fabrikalar, yurtlar ve otellerdir.

PROFESYONEL
HİZMETLER

Anot Çubuğu Değişimi

Akümülasyon Tankı Nedir?

Akümülasyon tankları çalışma prensibi olarak boylere benzeseler de içerilerinde herhangi bir serpantin olmadığı için bekleyen suyu tekrar ısıtmak için bir ısı kaynağına ihtiyaç duyar. Eşanjörden gelen sıcak suyu doğrudan depolama ve kullanma özelliğine sahiptir. Tıpkı boyler gibi akümülasyon tankları da korozyonu tutmak için içlerinde anot çubuğu barındırır.

Yedek Parçada Güvenilir Adres

Güvenilirliği tüm değerlerin önüne koyan Alfares Makine yurtiçi ve yurtdışında üretilen onlarca markaya ait orijinal sertifikalı yedek parçaları veya muadil ürünleri müşterilerinin talepleri doğrultusunda tedarik ederek hızlıca müşterilerine ulaştırmayı taahhüt eder.

Üstün profesyonel hizmet anlayışımızla ürünlerinizin bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.